Aquapark

Aquapark

Aquapark LignanoAquapark není přímo v Bibione, ale ve vedlejším Lignanu. Na cestu si doporučuji vzít navigaci. My jeli poslepu, říkal jsem si, že je to blízko a cedule nás navedou. Nenavedly a docela jsme bloudili.

Ale samotný aquapark je výborný. Rodinná celodenní vstupenka byla tuším za 80Eur + počítejte nějaké drobné na půjčení lehátek a občerstvení. Parkování je zdarma. Jediné co bych vytknul, jsou turecké toalety.

Najdete zde klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i neobvyklé atrakce, které ani neumím popsat. Vyžijí se i malé děti v brouzdalištích a vodních hřištích.

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.