Bibione - Lido dei Pini

Bibione - Lido dei Pini

Část města s majákem. Polovinu této části Bibione tvoří volná příroda. Zejména pláž, která však není vhodná ke slunění, spíše k procházce k majáku. U majáku končí Bibione a začíná Lignano, další oblíbená turistická destinace. Mimochodem, pokud jej chcete navštívit, tak tudy neprojdete, je zde vtok řeky do moře a nevede přes něj most. Budete tedy muset hlouběji do vnitrozemí a cesta do Lignana vám tedy zabere autem desítky minut. Ale bez obav, druhá polovina pláže je připravena turistům jako ostatní pláže v Bibione. Další část přírody tvoří borovicový les. Další velký kus bych už směle nazval bordelem nebo spíše naprosto neudržovanou částí, kde nedoporučuji zabloudit. Ale pokud se této části vyhnete, tak Lido dei Pini je nejzelenější část Bibione. Je také nejvhodnější pro pobyt turistů se zvířecími mazlíčky – právě díky všudypřítomné přírodě a také díky kusu pláže vyhrazenému právě pro turisty se psy. Tento kus pláže se přímo nazývá „Pluto Beach“.

Kam dál

Další části Bibione jsou:

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.