Bibione - Lido del Sole

Bibione - Lido del Sole

Druhá část centra Bibione. Tato část města je vhodná pro rodiny s dětmi, protože je klidnější než Spiaggia. Většina ubytovacích kapacit jsou zde domky, takže budete mít menší počet sousedů a větší klid. V této části Bibione se nachází také sportovní centrum s minigolfem, tenisovými kurty, stolním tenisem, fotbalovým hřištěm a motokárami.

Kam dál

Další části Bibione jsou:

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.