Bibione - Spiaggia

Bibione - Spiaggia

Střední část Bibione, největší a zároveň nejrušnější. Nachází se zde Lunapark, centrální tržiště, centrum města, různá sportoviště a termální lázně. Střed města je logicky nejrušnější částí celého letoviska. Pokud si potrpíte na noční život, tato část města je pro vás ideální. Na své si ale přijdou i rodiny s dětmi, pokud nebudou ubytování přímo na hlavní ulici. Je zde mnoho heren pro děti, půjčoven kol a čtyřkolek. Nespočet restaurací, prodejců zmrzlin a různých atrakcí. Nachází se zde nejen pouliční tržiště, ale i klasické krámky, kde vás nalákají a nikdo jistě nedokáže odolat a neutratit ani euro. Najdete zde také nejmasovější pláž. Bezpochyby nádherná a proslulá díky svému pozvolnému vstupu do moře. Zato však beznadějně přeplněná. Lehátko si musíte rezervovat a změna není možná. Řad lehátek je zde možná více jak dvacet. Za pláží je pěší zóna, která se táhne skrz celé Bibione. Za pěší zónou je řada hotelů a následují bungalovy a pak centrum města. Většina ubytovacích kapacit jsou zde několikapatrové domy (většinou 4-5 pater) pro cca 40-50 rodin.

Kam dál

Další části Bibione jsou

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.