Dětské herny

Dětské herny

Těch je v Bibione docela dost, nejvíce logicky v centru. Najdete zde různé formy autíček, letadel, vrtulníků, lodí a jiných „hýbadel“ pro nejmenší. Ale i videohry pro větší ratoleti a výherní (hazardní) terminály pro ještě větší děti.

Žetony se kupují u prodavačky/prodavače zpravidla uvnitř herny. Ale pozor, žetony jsou v různých hernách různé, byť se liší minimálně. Když nám nějaké žetony zbyly a chtěli jsme je utratit v jiné herně, tak to nešlo.

Kromě heren najdete po celém Bibione mnoho dětských hřišť, skluzavek a trampolín.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.