Lunapark

Lunapark

LunaparkLunapark se nachází v centrální části Bibione u velkého parkoviště. Dojdete zde pěšky z centra Bibione za cca 5minut chůze. Vstup je volný a platí se pouze návštěva konkrétních atrakcí. Je to v podstatě místo plné pouťových atrakcí: kolotoče, autíčka, horská dráha, skluzavky,… ideální vyblbnutí pro děti.

Připravte si eurové mince a špunty do uší :).

Vaše názory

Pavla P. (Plzeň)
Lunapark nám přišel hodně podobný jako české poutě. Ale není moc velký, možná tak 20 až 30 atrakcí. Kolotoče, autíčka, pidi horská dráha a co děti nejvíce zaujalo, byla obří skluzavka.

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.