Maják Faro Bibione

Maják Faro Bibione

 

Maják II FaroMaják je veřejnosti nepřístupný, ale procházka k němu je oblíbenou turistickou destinací. Je to asi tři kilometry od Bibione a na výběr máte procházku po pláži, nebo lesíkem. Lesíkem se dá dojet i na kole. Na mapě ho hledejte ve čtvrti Lido dei Pini.

U majáku bývá rušno brzy ráno i později večer. Místo je romantické, takže tady lidé, zejména páry, pozorují západ a východ slunce. Pro tento účel je vhodné je k majáku na kole. Pěšky to trvá relativně dlouho, kolo je podstatně rychlejší.

Pláž kolem majáku je také jediným místem kde má cenu hledat mušle. Jinde v Bibione moc úspěšní nebudete, pokud si ráno hodně nepřivstanete.

Pokud hledáte ubytování co nejblíže majáku, pak musíte hledat ve čtvrti Lido dei Pini:

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.