La Perla Nera

La Perla Nera

La Perla Nera

Přímo v Bibione nabízejí možnost strávit pár hodin na pirátském korábu s názvem "La Perla Nera". Celá akce je inspirována filmem Piráti z Karibiku. Prodejních míst a zároveň naloďovacích míst je po celém Bibione několik. Osobně jsme tuto akci nevyzkoušeli, takže nemůžeme osobně okomentovat. Ale vypadá to, že vás povozí kousek po moři, zmalují obličeje, nakrmí námořní stravou a obecně si užijete pár hodin na korábu s programem.

Cena: 14Eur na osobu, děti 11 Eur

Oficiální web s možností objednat a přehledem naloďovacích míst: http://www.laperlanera.biz/

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.