Pluto beach

Pluto beach

Pluto beach - pláž pro pejsky

Tato pláž je jedna z charakteristik Bibione. Pokud jezdíte na dovolené se svým čtyřnohým miláčkem a jste zvyklí překonávat různá úskalí, tak zde to neplatí. Tato část Bibione je pro psy doslova uzpůsobena.

Pláž se nachází ve východní části Bibione kousek od majáku. Najdete zde kromě klasického vybavení pro lidi, také speciální vybavení pro psy. Misky, kohoutky s vodou, přístřešky se stínem, ohraničené lehátka aby vám pejsek neutekl, atd. A ohromnou výhodou je že budete na pláži s ostatními pejskaři, kterým váš mazlíček nebdue vadit.

K dispozici existuje i seznam apartmánů a hotelů, kde vás ubytují i s pejskem. Hledat můžete například na Booking.com tak, že v levém sloupci zaškrtnete „domácí zvířata povolena“. Odkaz veden na již takto omezenou stránku, jen musíte zvolit Váš termín ubytování. 

Vaše názory

Petra Nová
My jsme na téhle pláži byli už 3x. Je to obrovský relax když jsou vedla vás další pejskaři, kteří mají pochopení pro vašeho pejska a vy se nemusíte strachovat, aby se někomu neznelíbil. Vždy jedeme autem do Bibione a bydlíme v nějakém „dog friendly“ hotelu poblíž této pláže.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.