Počasí

Počasí

I nás zajímalo jaké je aktuálně v Bibione počasí a jaká je předpověď na nejbližší dny. Zejména pokud objednáváte lastminute zájezd, tak tato informace je velmi důležitá. Proto jsme si dali práci a sehnali na internetu předpovědi počasí a vložili je do této stránky. Bohužel je k dispozici pouze v angličtině. Najdete zde Průměrné roční teploty a srážky i krátkodobou předpověď.

Úplně nejaktuálnější představu si ale můžete udělat pomocí online webkamery, která vysílá aktuální snímky a je na nich tedy vidět i aktuální počasí.

Krátkodobá předpověď počasí pro Bibione

 

 

Průměrné roční teploty

Průměrné roční teploty v Bibione

Zdroj: Oficiální popis Bibione na Wikipedii.

Pokud se chystáte na dovolenou nebo výlet. pak vás možna bude ještě zajímat počasí v Lignanu nebo Norimberku.

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.