Apartmany

Apartmany

Apartmány Bibione

Podle wikipedie znamená apartmán „ubytování ve více místnostech, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem a mají možnost umístění přistýlky“. My ubytování tohoto typu (apartmány) na dovolených upřednostňujeme. Rodina má v podstatě pro sebe regulérní byt se vším všudy. Zároveň máte soukromí a úklid se provádí před vaším příjezdem a pak až odjedete. Takže ideální, pokud nesnášíte, když jdete k moři a někdo se vám přehrabuje ve věcech.

Pozor, nepleťte apartmán se studiem. Studio má zpravidla jen jednu místnost.

Troufám si říct, že apartmánů je v Bibione nejvíce, rozhodně více než klasických hotelů a bungalovů může být jen o trochu méně. My si vždy vybíráme takový apartmán, aby byl blízko k moři na pěší vzdálenost a aby měl možnost parkování. Ideálně v čtvrti Spiaggia či Lido del Sole v druhém bloku budov, hned za řadou hotelů, které jsou prvním blokem budov u pláže. Výhoda je, že to máte rovnou blízko i do centra k obchodům a restauracím.

Pokud si nebudete objednávat rovnou celý zájezd, ale jen bungalov, pak doporučuji vybírat na invia.cz na stránce s ubytováním. Zvolíte si zemi Itálie, oblast Benátská Riviéra, město Bibione a typ objektu aparmány nebo apartmánové domy.