Bibione Hotel Firenze ***

Bibione Hotel Firenze ***

Hotel Firenze Bibione

Pěkný tříhvězdičkový hotel Firenze s vlastním bazénem v areálu hotelu. Hotel je umístěn v druhém bloku budov (první blok je hned u pláže), na pláž je to cca 300 metrů. Hotel vám zajistí rezervaci lehátka a slunečníku na pláži.


Velká mapa

www: http://www.bibionehotel.org

Další odkazy: Rezervace hotelu a více fotek

Lokalita: Bibione Spiaggia

Wifi: bezplatné

Od pláže: 300m

Klimatizace na pokoji: ano

Bazén: hotelu

 

Recenze hotelu Firenze

Několik hodnocení hotelů nalezitelná na internetu jsme uvedli níže. další najdete zde.

(1) Vybrali jsme si hotel Firenze v Bibione, pro poměr kvalita / cena, ale také pro vstřícnost hostitelů, kteří jsou vždy připraveni splnit jakýkoliv požadavek zákazníka. Snídaně, sladké a slané, stejně jako vynikající a bohatý bufet, který doprovází jídla. Parkování zdarma, plážový servis a bazén, je tu něco pro každého.

(2) Rozhodli jsme se strávit 4 dny na moři v Bibione v letošním roce, a podařilo se nám najít odpočinek, které jste hledali. Bibione je velmi krásné město a jeho služby jsou uspokojivé, objevili jsme promenádu ​​pomocí jízdních kol, a ta je opravdu krásná zejména kolem 19.00. Dokonce i hotel jsme měli štěstí. Má krásný bazén a parkování je zdarma. Také připojení k internetu, se kterým musím říct, že se připojujete velmi dobře, je zdarma. Personál byl velmi zdvořilý, když jsme dorazili kolem 11:00, tam byly 2 páry před námi a majitel, který šel kolem, a pozdravil nás a po výměně pár slov nám nabídl skleničku jako omluvu za čekání, než byly ubytovány předchozí dva páry. Objednali jsme si polopenzi a jídlo bylo dobré. Stejně jako úklid pokoje. Byli jsme velmi spokojeni s pobytem, a pokud se vrátíme do Bibione, bude pravděpodobně zvolit stejný hotel.

(3) Ochotný personál, paní se snažila :-) trošku tenčí zdi mezi pokoji (italové jsou hluční, jak víme), ale jinak úplně ideální poloha - k moři i blízko hlavní nakupní ulice. Snídaně zcela dostačující. Negativum: lehky zápach z odpadů z koupelny, tenčí zdi pokojů ale pokud není člověk náročný, nevadí to.

(4) Při příjezdu nebyly k dispozici žádné informace týkající se plážového servisu nebo jiných aktivit. První den byly plážové židle dvojitě rezervovány. Nedali nám žádné ručníky pro použití pláži, i když se jedná o přímořský hotel. Senior manager se mi pokoušel říct , že žádný hotel ve světě osušky na pláži neposkytuje. Stoly v restauraci byli tak blízko u sebe, že ostatní hosté u vedlejšího stolu museli vstávat. Večeře byla velmi italská, což není můj vkus. Lobby, místnosti, výtah a parkoviště příliš malé. Hotelová recepce není otevřená 24 (01 : -00 až 6:30 hodiny).