Tenisové kurty

Tenisové kurty

Tenisový kurt Bibione

V Bibione funguje tenisový klub. Můžete si zde zajít jednorázově zahrát nebo si objednat rovnou celou letní tenisovou školu. V klubu je k dispozici také půjčovna tenisového vybavení a možnost objednat si trenéra.

Pronájem kurtu stojí běžně 13Eur na hodinu. Nezapomeňte si doma sbalit před odjezdem na dovolenou raketu a vhodné oblečení a obuv. Kurty jsou antukové.

Oficiální webové stránky klubu: http://www.holidaystennisclub.com/

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.