Termální lázně

Termální lázně

Termální lázně Bibione

Lázně disponují termální pramenem o teplotě 52 °C vyvěrajícího z hloubky 400 metrů pod povrchem. Lázně jsou otevřeny celý rok, tedy pokud máte zájem strávit neobvyklou dovolenou v Bibione v zimě, máte možnost. Také se jedná o vhodnou alternativu, pokud vám nepřeje v létě počasí.

Jedná se o veřejně přístupné lázně, které můžete navštívit i „na blind“. Kromě klasických léčebných procedur (jako každé klasické lázně) obsahují Termální lázně v Bibione navíc část wellnes a spa. Ty využívají právě hojně letní dovolenkáři.

Termální bazén BibioneNajdete zde vnitřní krytý bazén s teplotou 32 °C s hydromasáží a jacuzzi, protiproud, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, brouzdaliště pro děti, vířivku, solárium, bylinné koupele, saunu, tureckou lázeň, solné kabiny, balneoterapii, restaurace, fitcentrum, kadeřnictví,…

Lázně jsou pro veřejnost otevřeny denně kromě úterý od 14:30 do 19:00. Povinná je koupací čepice, pokud ji nemáte je k zakoupení na místě za 1,5Eur.

Vstupné činí 13Eur za dospělého a 9Eur za dítě. Vstup do wellnes části je navíc zpoplatněn 20Eury.

Pokud vám tyto lázně nestačí, můžete navštívit také Mořské lázně v sousedním Lignanu (asi 15minut jízdy autem).

Oficiální www stránky termálních lázní: http://www.bibioneterme.it/

Napište nám svůj postřeh

Kam dál


Zvětšit mapu

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.