Ubytování

Ubytování

Apartmány Bibione

My jezdíme do Itálie s Italieonline.eu. Do jiných destinací často využíváme také agenturu Invia.cz. Obě mají pěkně udělané webstránky kde nakupujeme zájezdy online.

Apartmány v Bibione

Troufám si říct, že apartmánů je v Bibione nejvíce, rozhodně více než klasických hotelů a bungalovů může být jen o trochu méně. My si vždy vybíráme takový apartmán, aby byl blízko k moři na pěší vzdálenost a aby měl možnost parkování. Ideálně v čtvrti Spiaggia či Lido del Sole v druhém bloku budov, hned za řadou hotelů, které jsou prvním blokem budov u pláže. Výhoda je, že to máte rovnou blízko i do centra k obchodům a restauracím.

Více o apartmánech a tipy na konkrétní.

Hotely v Bibione

Výběr hotelů v Bibione není příliš rozsáhlý, je jich tady jen několik. Odhaduji, že to je dáno tím, že Bibione je spíše orientováno na rodiny s dětmi, které preferují apartmány. Hotely ale mají nejlepší umístění v prvním bloku budov hned za pláží.

Hotely je také možno dobře rezervovat přes Booking.com. Zřídili pro Bibione dokonce speciální stránku s nabídkou hotelů včetně zobrazení na mapě. Mám s tímto způsobem rezervace hotelů zkušenosti a mohu je doporučit. Obrovskou výhodou je, že se na Booking.com rovnou dočtete i reálné reference lidí, co v daném hotelu bydleli.

Kempy v Bibione

V Bibione funguje několik kempů pro milovníky kempování. Pokud mezi ně nepatříte a pojedete autem či autobusem, tak na silnicích a dálnicích potkáte velké množství karavanů. Na našince je to neobvyklý pohled. Mimochodem na karavan si můžete vzít i nebankvní půjčku.

Celkem je v Bibone pět hlavních kempů z toho čtyři v části Pineda. Níže uvádíme pár zajímavých odkazů, zejména oficiální stránky kempů.

Villaggio Turistico Internazionale

Počet hvězdiček: **** http://www.vti.it/index.aspx - v části Lido Del Sole

Propagační video kempu: https://www.youtube.com/watch?v=FyMOTmmqPYQ

Možnost online rezervace na Booking.com.

Capalonga

Počet hvězdiček: **** http://www.capalonga.com - v části Pineda

Il Tridente

Počet hvězdiček: **** http://www.iltridente.com/index.aspx - v části Pineda

Village Lido

Počet hvězdiček: *** http://www.campinglido.com/index.aspx - v části Pineda

Dune

http://www.campingdune.it/ Nový kemp v části Bibone Pineda

Bohužel nepatříme mezi „kempisty“, proto je tato stránka tak chudá na obsah. Pokud k tomuto tématu máte bližší informace , neváhejte nám napsat, rádi váš text zveřejníme.

Bungalovy v Bibione

Za bungalov je označovaná zpravidla samostatná stavba – malý domek. Takže máte absolutní soukromí jako na vesnici. Když akceptujete, že v té vesnici žije cca 2mil obyvatel

Bungalovu je v Bibione opravdu hodně, dokonce jsou zde celé takovéto čtvrti. Hodně bungalovů najdete také v kempech.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.