Apartmány

Apartmány

Apartmány Bibione

Podle wikipedie znamená apartmán „ubytování ve více místnostech, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem a mají možnost umístění přistýlky“. My ubytování tohoto typu (apartmány) na dovolených upřednostňujeme. Rodina má v podstatě pro sebe regulérní byt se vším všudy. Zároveň máte soukromí a úklid se provádí před vaším příjezdem a pak až odjedete. Takže ideální, pokud nesnášíte, když jdete k moři a někdo se vám přehrabuje ve věcech.

Nabídka apartmánů >

Pozor, nepleťte apartmán se studiem. Studio má zpravidla jen jednu místnost. Občas se také můžete setkat s pojmem condominium, který odpovídá českému "společenství vlastníků". Jedná se o apartmány vlastněné jedním nebo více soukromými vlastníky, kteří je pronajímají (v tomto případě turistům). Také se v Bibione používají termíny residence a vila.

Troufám si říct, že apartmánů je v Bibione nejvíce, rozhodně více než klasických hotelů a bungalovů může být jen o trochu méně. My si vždy vybíráme takový apartmán, aby byl blízko k moři na pěší vzdálenost a aby měl možnost parkování. Ideálně v čtvrti Spiaggia či Lido del Sole v druhém bloku budov, hned za řadou hotelů, které jsou prvním blokem budov u pláže. Výhoda je, že to máte rovnou blízko i do centra k obchodům a restauracím.

Pokud si nebudete objednávat rovnou celý zájezd, doporučuji vybírat na invia.cz nebo Italieonline.eu.

Zajímavé apartmány v Bibione

 

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.