Bibione Hotel Bellevue ****

Bibione Hotel Bellevue ****

hotel Bellevue

Hotel Bellevue se nachází přímo na nábřeží v centrální, klidné části Bibione. Nabízí soukromou pláž, bazén a klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na moře. Hotel nabízí speciální rodinné pokoje.

www: http://www.hotel-bellevue.it/

Další odkazy: Rezervace hotelu a více fotek

Lokalita: Bibione Spiaggia

Wifi: bezplatné

Od pláže: přímo u pláže

Klimatizace na pokoji: ano

Bazén: hotelu

 

Recenze hotelu Bellevue

Několik hodnocení hotelu Bellevue nalezitelná na internetu jsme uvedli níže. další najdete zde.

(1) Velmi dobrá obsluha v restauraci hotelu i recepci, vhodný výběr a dostatek jídel. Vynikající čistota na pokoji. Obsluha u hotelového bazénu trochu horší.

(2) Hotel je skvěle umístěn - je to kousek na pláž i do centra Bibione. Bazén byl skvěle vyčištěn a celkově v celém hotelu dbají na čistotu. Pokoj byl bohužel menší a víc než týden by nám pobyt v něm už asi vadil.

(3) Podle rezervace jsme měli dostat větší pokoj, ale ten, který jsme dostali byl velmi malý.

(4) Hotel se prezentuje jako čtyřhvězdičkový, ale úroveň pokoje tomu neodpovídala. Slyšeli jsme detailně naše sousedy. Personál hotelu byl ale velmi přátelský a ochotný.

 

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.