Bibione Hotel Firenze ***

Bibione Hotel Firenze ***

Hotel Firenze Bibione

Pěkný tříhvězdičkový hotel Firenze s vlastním bazénem v areálu hotelu. Hotel je umístěn v druhém bloku budov (první blok je hned u pláže), na pláž je to cca 300 metrů. Hotel vám zajistí rezervaci lehátka a slunečníku na pláži.


Velká mapa

www: http://www.bibionehotel.org

Další odkazy: Rezervace hotelu a více fotek

Lokalita: Bibione Spiaggia

Wifi: bezplatné

Od pláže: 300m

Klimatizace na pokoji: ano

Bazén: hotelu

 

Recenze hotelu Firenze

Několik hodnocení hotelu Firenze nalezitelná na internetu jsme uvedli níže. další najdete zde.

(1) Vybrali jsme si hotel Firenze v Bibione, pro poměr kvalita / cena, ale také pro vstřícnost hostitelů, kteří jsou vždy připraveni splnit jakýkoliv požadavek zákazníka. Snídaně, sladké a slané, stejně jako vynikající a bohatý bufet, který doprovází jídla. Parkování zdarma, plážový servis a bazén, je tu něco pro každého.

(2) Rozhodli jsme se strávit 4 dny na moři v Bibione v letošním roce, a podařilo se nám najít odpočinek, které jste hledali. Bibione je velmi krásné město a jeho služby jsou uspokojivé, objevili jsme promenádu ​​pomocí jízdních kol, a ta je opravdu krásná zejména kolem 19.00. Dokonce i hotel jsme měli štěstí. Má krásný bazén a parkování je zdarma. Také připojení k internetu, se kterým musím říct, že se připojujete velmi dobře, je zdarma. Personál byl velmi zdvořilý, když jsme dorazili kolem 11:00, tam byly 2 páry před námi a majitel, který šel kolem, a pozdravil nás a po výměně pár slov nám nabídl skleničku jako omluvu za čekání, než byly ubytovány předchozí dva páry. Objednali jsme si polopenzi a jídlo bylo dobré. Stejně jako úklid pokoje. Byli jsme velmi spokojeni s pobytem, a pokud se vrátíme do Bibione, bude pravděpodobně zvolit stejný hotel.

(3) Ochotný personál, paní se snažila :-) trošku tenčí zdi mezi pokoji (italové jsou hluční, jak víme), ale jinak úplně ideální poloha - k moři i blízko hlavní nakupní ulice. Snídaně zcela dostačující. Negativum: lehky zápach z odpadů z koupelny, tenčí zdi pokojů ale pokud není člověk náročný, nevadí to.

(4) Při příjezdu nebyly k dispozici žádné informace týkající se plážového servisu nebo jiných aktivit. První den byly plážové židle dvojitě rezervovány. Nedali nám žádné ručníky pro použití pláži, i když se jedná o přímořský hotel. Senior manager se mi pokoušel říct , že žádný hotel ve světě osušky na pláži neposkytuje. Stoly v restauraci byli tak blízko u sebe, že ostatní hosté u vedlejšího stolu museli vstávat. Večeře byla velmi italská, což není můj vkus. Lobby, místnosti, výtah a parkoviště příliš malé. Hotelová recepce není otevřená 24 (01 : -00 až 6:30 hodiny).

 

 
 

Reklama

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.